Rozvoz jídla

Aktuálně rozvážíme obědy v Hradci Králové (více informací).

Objednávky obědů a džusů

Objednat jídlo si můžete přes e-shop přímo u konkrétní položky v menu na aktuální týden nebo  v menu na příští týden. Protože používáme čerstvé suroviny, je nutné vytvořit objednávku den předem do 14:00. Objednat jídla můžete na konkrétní den nebo i na celý týden. Doprava v centru HK je zdarma. Minimální cena objednávky je 75 Kč na den. Můžete si tedy zvolit různé kombinace, ať už se jedná o polévku a hlavní jídlo nebo více polévek, džusů. 

Rozvoz probíhá v době oběda cca. 10:00 - 12:00.

Všechny objednávky s rozvozem jsou nutné objednat přes ehop den předem do 14:00 (ne přes telefon).

Objednat si můžete jídla pomocí ikon nákupního košíku. Na každý den je potřeba vytvořit zvlášť objednávku, aby mohla být doručena. Jídla z celého týdne na jediné objednávce nemohou být akceptována. Jakmile je vytvořena objednávka na jeden den, můžete pokračovat v další objednávce.

Balení jídel

Každé jídlo nebo polévku zabalíme do vodotěsné krabičky, která uchovává čerstvou chuť. Ceny jednotlivých obalů jsou stanoveny následovně:

  • Fresh džusy - kelímek zdarma,
  • Polévky - krabička 3 Kč s DPH,
  • Jídla - krabička 6 Kč s DPH.

Cenu za balení jídla automaticky spočítá eshop, takže se dozvíte koncovou cenu včetně nákladů na obaly před dokončením objednávky.

Individuální rozvoz

V případě zájmu o pravidelné rozvážky jídel, např. pro celou firmu, nabízíme možnosti individuální spolupráce. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat.

Platba za jídlo

Zaplatit můžete buď hotově nebo stravenkami přímo při doručení na Vámi zadanou adresu. Není tedy nutné hradit nic předem.