Partneři

Contours

V Hradci Králové působí Contours od 7.2.2011. Je založené na klubovém členství, jedině tak můžeme zaručit kladné výsledky. Vstup pouze ženám a proto se nemusíte obávat mužských pohledů. Kruhový trénink střídá posilovací a aerobní cvičení, které je zaměřeno na partie celého těla. Cvičí u nás jak "hruštičky" tak "jablíčka" a žádný věk není překážkou. V příjemném prostředí Vás trenérky motivují ke splnění snů. Můžete vyzkoušet i lekce TRX a H.E.A.T. Program, formovat postavu ve Vacushape nebo na Rolletic.

Hubnutí v Hradci Králové - Svět zdraví VITALITY

Navázali jsme spolupráci s dalším partnerem - Svět zdraví. Zde si můžete přečíst informace, které nám partner poskytl:

Myslíte to se svým zdravím vážně? Je Vám jasné, že trvale zhubnout znamená změnit svůj životní styl a nikoliv jen nakupovat zázračné pilulky? Chtěli byste znát potraviny, které Váš organismus podporují ve spalování tuků a které mu naopak neprospívají?

Studio Kateřina

Podporujeme projekt Studio regenerace a zdravého životního stylu. Nachází se vedle zimního stadionu v Hradci Králové. Zabývá se péčí o pleť, tělo a zdravím, vyznačuje se individuálním přístupem a péčí.

Nabídka služeb ve studiu:

Formit

Pro realizaci vizuální identity Zdravé Bašty spolupracujeme se studiem Formit. Zajišťují pro nás:

Formátování bakalářských a diplomových prací

Navázali jsme spolupráci se zajímavým partnerem, byť se nejedná o služby ohledně jídel. Služba se jmenuje Formátování dokumentů a poskytuje studentům možnosti naformátování bakalářských nebo diplomových prací. Jedná se o službu určenou primárně pro studenty, kteří potřebují pomoc s jejich prací. 

Pokud tedy zrovna píšete vlastní bakalářskou nebo diplomovou práci, neváhejte zajímavé služby využít.