Nutriční poradenství

Spolupracujeme s Nutričním poradenstvím. Přečtěte si pár informací, které o sobě Nutriční poradenství napsalo:

Jsme poradnou, která má více než 6 let zkušeností a praxe. Sestavujeme výživové plány na míru pro lidi, kteří chtějí zhubnout, odkyselit tělo nebo naopak přibrat. Našimi klienty jsou i vytížení manažeři, kteří potřebují upravit své stravovací návyky, aby byli dostatečně odolní i vůči pracovnímu stresu. Pomáháme řešit jídelníčky nemocným lidem, např. s cukrovkou nebo dnou. Často nás navštěvují také kojící maminky nebo těhotné ženy, které mají specifické požadavky na výživu. Zabýváme se stravováním dětí i sportovců.

Nový stravovací plán je vždy výsledkem přání klienta/ky a našich doporučení. Bereme ohledy na směr ve výživě, který klient/ka žije (např. vegetariánství, veganství) i na možnosti pohybu, pracovní režim i zdravotní stav. Také zohledňujeme oblíbená a neoblíbená jídla klientů.

U lidí, kteří méně jedí maso a výrobky z něj nebo ho vůbec nechtějí ve svém jídelníčku, dbáme na dostatečné doplnění jiných zdrojů potřebných bílkovin do jejich stravy.  V jídelníčku Zdravé bašty jsme doporučily většinu bezmasých jídel s obsahem alternativní rostlinné bílkoviny. 

Víte, že pohyb je velmi důležitý pro celkovou fyzickou a psychickou kondici? Správná strava je však základem. Ideální je kombinace pohybu a vyvážené stravy. Výsledky se pak dostaví mnohem rychleji a s nimi i motivace pokračovat dál…..to je zkušenost mnoha klientek a klientů, kteří naši poradnu již navštívili (a mnohdy na pohyb neměli ano tolik času, kolik si mysleli, že je potřeba). 

Kontakty:

Poradna sídlí v dámském fitness centru hany bany v Hradci Králové.

Nutriční poradenství