Časté dotazy

Alergeny

Seznam potravinových alergenů , které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU:

Obchodní podmínky

Každý zákazník odesláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s alergeny u objednaných jídel. Výpis alergenů u daného jídla je dostupný vždy v detailu dané položky.

Potvrzením udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle Obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Nepotvrzením Vám nebude umožněn přístup k objednávkám.

Jak zobrazit své objednávky?

Stálým zákazníkům jsme pro přehlednost přidali možnost zobrazení objednávek podle data, kdy mají být doručeny. Stačí se tedy přihlásit do systému a v pravém sloupci se zobrazí položka "Můj účet". V horní části stránky pak naleznete položku "Objednávky", kde je možné zobrazit seznam objednávek včetně data doručení, data objednání i stavu objednávky. 

Použití platebních karet

Mimo toho, že můžete v restauraci platit hotově, platit stravenkami, tak můžete i nově použít svou platební kartu. Akceptujeme platební karty typu:

  • VISA,
  • VISA Electron,
  • MasterCard,
  • Maestro.

Kartou můžete zaplatit jak standardním způsobem, tak i moderním bezkontaktním způsobem.

Tisk týdenního menu

Stránka s týdenním menu, kde můžete nalézt seznam jídel na aktuální týden nebo na příští týden, lze jednoduchým způsobem vytisknout. Otevřete si příslušnou stránku ve Vašem prohlížeči a zmáčkněte kombinaci kláves CTRL+P. Pro nejlepší vzhled doporučujeme použít prohlížeč Google Chrome, i když i v ostatních nových prohlížečích lze jídelníček vytisknout.

Jídla na příští týden

Zajímá Vás, kdy budou dostupná jídla na další týden? Jídelníček pravidelně připravujeme každý čtvrtek večer. V pátek ráno si již můžete tedy objednat jídla na celý následující týden

Vlastní krabičky na jídlo

Jídla která si chcete odnést s sebou Vám můžeme zabalit i do Vaší vlastní krabičky. Stačí si takovou krabičku s sebou přinést a předložit jí obsluze při výdeji jídel. Ušetříte tak za krabičku příslušnou částku. V případě, že krabičku s sebou nebudete mít, samozřejmě Vám jídlo můžeme zabalit standardně do naší vodotěsné krabičky.

Vlastní krabičky nelze použít v případě rozvozů jídel.

Objednávky jídel

Všechny jídla a nápoje v týdenním menu a v menu napříští týden můžou zákazníci objednávat vždy nejpozději den předem do 14:00. Zákazníci tedy mohou např. v neděli do 14:00 objednat jídla na celý následující týden. Stejně tak je možné v průběhu týdne objednávat na další následující dny. Podmínka je stanovena z důvodu objednávání čerstvých surovin.

Stránky