Restaurace Hradecká bašta

Hradecká bašta Vás vítá na svých stránkách

 

Dovolte nám Vás přivítat na stránkách Hradecké bašty. Rádi bychom Vám nabídli jídla v té nejvyšší možné kvalitě za příznivou cenu!

Nově máte nyní na výběr jak z odlehčené, vyvážené stravy, zeleninových pokrmů, jáhel, bulguru, kuskusu a dalších tak i z tradičních pokrmů české a mezinárodní kuchyně.
Reagujeme tak na zvýšenou poptávku po širší nabídce jídel .

Všechny pokrmy včetně tradiční české kuchyně jsou připravovány bez použití polotovarů a různé "gastrochemie ". Masa odebíráme pouze chlazená, čerstvá z CZ chovů s denním závozem. Přílohy jako jsou knedlíky, kynutá těsta na sladké či slané způsoby, pizzy, koláče, buchty - vše je prací zkušeného týmu kuchařů pod vedením šéfkuchaře pana Stanislava Čížka se synem Stanislavem ml. Firma stravování Čížek od r.2001 provozuje firemní stravování s dodávkou obědů pro HK, Jaroměř, Týniště n/O a okolí a denně tak máme stovky spokojených strávníků.

Volně tak navazujeme na tradici živnostii dědečka pana Stanislava Čížka nar.1910 jenž provozoval v poválečném období  řeznictví-uzenářství  v HK s mnoha spokojenými zákazníky.Bohužel represe tehdejšího totalitního režimu jeho činnost ukončily.

Hradecká bašta by pak měla sloužit zejména k rychlému a kvalitnímu využití polední pauzy na oběd bez čekání, samoobslužně - přesto kvalitně a svoji nabídkou oslovit co nejširší spektrum zákazníků.

Největší důraz klademe na čerstvost a jasný původ surovin a proto jsme se rozhodli v duchu našeho motta zveřejnit naše klíčové dodavatele. Věříme, že je pro vás původ surovin stejně důležitou informací, jako pro nás.

Co nabízíme?

Vaříme obědy. Každý všední den, od pondělí do pátku se můžete kvalitně a rychle najíst u nás v restauraci s pultovým výdejem, nebo si objednat rozvoz jídla. Rozvážíme jídla po Hradci Králové. Přijďte si k nám dát zdravou svačinku v podobě čerstvého salátu, máme otevřeno už od 10 hodin, nebo rovnou oběd, anebo si můžete odnést pití a  jídlo s sebou. Nemusíte se bát, že by se Vám obsah jídla rozlil nebo rozsypal do tašky, kabelky či batohu. Přečtěte si více informací o balení jídel. Prohlédněte si i jídelní lístek na celý týden. Naše prostory můžeme nabídnout i k rodinným oslavám nebo pro firemní akce/školení apod.

Čerstvá zdravá jídla

Jídla vaříme pouze z čerstvých a nemražených surovin s jasným původem. Prohlédněte si jídelní lístek na celý týden.

Rozvozy jídel

Samoobslužná restaurace Hradecká bašta nabízí rychlý a kvalitní oběd bez čekání v polední pauze pro Vás oběd Vám i dovezeme. Více informací si můžete přečíst přímo v kategorie rozvozy jídel.

Fresh džusy

V každodenní nabídce máme fresh džusy na místě vyráběné z vybraných surovin. Nabízíme džusy v kategorii FRESH. Přečtěte si více informací, jaké fresh džusy nabízíme.

Balení jídel

Díky speciálnímu přístroji na balení jídel Vám můžeme vybrané čerstvé jídlo připravit do vodotěsné krabičky, kterou si můžete odnést s sebou. Nemusíte se bát, že by se Vám obsah jídla rozlil / rozsypal do tašky, kabelky či batohu. Přečtěte si více informací o balení jídel.

mapa zdravá bašta

Všechna podávaná jídla jsou určena k přímé konzumaci.

Hledáte prostory pro firemní večírek nebo soukromou oslavu?

V restauraci Hradecká bašta Vám nabízíme k využití 55 míst v nekuřáckém prostředí s výběrem kvalitních jídel z čerstvých surovin za velmi zajímavé ceny.

Neváhejte nás kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ - od 13.12.2014 vstoupila v platnost nová legislativní úprava, podle vyhlášky 1169/2011 EU článek 21, která ukládá všem výrobcům potravin a také všem článkům veřejného stravování za povinnost zřetelně označovat svoje výrobky typem alergenu, který obsahují. Tuto změnu respektujeme. Výčtem alergenů našich výrobků jste informováni prostřednictvím našich webových stránek, v provozovně, na jídelních lístcích, v objednávkovém systému na rozvozy jídel i na etiketách na krabičkách. V případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se nás zeptejte, rádi vám vše vysvětlíme. Alergeny(seznam zde) jsou pojmenovány slovně nebo číslicemi podle oficiálního seznamu.