Restaurace Hradecká bašta

Dobrý den,

dovolujeme si Vás upozornit na změnu při objednávkách obědů z restaurace Hradecká bašta.Tato naše pobočka v HK končí provoz  k 21.12.2018  z důvodu prodeje celého domu majitelem.

Rozvoz jídel po HK budeme nadále zajišťovat pouze  větším odběratelům(8-10 jídel) z naší hlavní provozovny v Třebechovicích p/Orebem se stejným týmem kuchařů a stejnou nabídkou v zatavených krabičkách.

Jídelníčky -nabídku naleznete od 1.1.2019  už pouze na www.stravovanicizek.cz  a to jako vždy na 2 týdny dopředu s nabídkou 4 dr. výběrových jídel nebo z nabídky menu se zvýhodněnou cenou 85Kč + obal

Kontakty zůstávají stejné  pro řešení  jiných než provozních

tel.605917318 e-mail s.cizek@seznam.cz 

pro objednávky pak e-mail stravovanicizek@gmail.com

 

Děkujeme za pochopení, přejeme krásné pohodové svátky a  od 7.1.2019 jsme Vám opět k dispozici

Stanislav Čížek,stravování  

 

 

 

Balení jídel

Díky speciálnímu přístroji na balení jídel Vám můžeme vybrané čerstvé jídlo připravit do vodotěsné krabičky, kterou si můžete odnést s sebou. Nemusíte se bát, že by se Vám obsah jídla rozlil / rozsypal do tašky, kabelky či batohu. Přečtěte si více informací o balení jídel.

mapa zdravá bašta

Všechna podávaná jídla jsou určena k přímé konzumaci.

Hledáte prostory pro firemní večírek nebo soukromou oslavu?

V restauraci Hradecká bašta Vám nabízíme k využití 55 míst v nekuřáckém prostředí s výběrem kvalitních jídel z čerstvých surovin za velmi zajímavé ceny.

Neváhejte nás kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ - od 13.12.2014 vstoupila v platnost nová legislativní úprava, podle vyhlášky 1169/2011 EU článek 21, která ukládá všem výrobcům potravin a také všem článkům veřejného stravování za povinnost zřetelně označovat svoje výrobky typem alergenu, který obsahují. Tuto změnu respektujeme. Výčtem alergenů našich výrobků jste informováni prostřednictvím našich webových stránek, v provozovně, na jídelních lístcích, v objednávkovém systému na rozvozy jídel i na etiketách na krabičkách. V případě jakýchkoliv nejasností či pochybností se nás zeptejte, rádi vám vše vysvětlíme. Alergeny(seznam zde) jsou pojmenovány slovně nebo číslicemi podle oficiálního seznamu.